Переваги будівництва з ЛСТК

Ця технологія, перш за все, використовується в приватному будівництві, дозволяючи забудовникам отримати кращі показники з акустичного комфорту, енергозбереження, хорошого мікроклімату. Особливо затребувана технологія ЛСТК при зведенні будівель, що швидко монтуються, роботі на складних грунтах і влаштуванні покрівель, які мають широкі безопорні прольоти.
C-PROFILE
ЛСТК
Переваги
Каркас дома из ЛСТК
Каркасна технологія зведення житлових, виробничих та адміністративних будівель – це найбільш поширене рішення у малоповерховому будівництві. Понад 80% приватного житла у всьому світі будується саме за цією технологією, у тому числі і в країнах із суворими кліматичними умовами (Скандинавські країни, Канада тощо).

В Україні каркасове житлове будівництво завойовує все нових і нових шанувальників, поступово витісняючи інші методи зведення малоповерхових будівель.
Легкі сталеві тонкостінні конструкції складаються з оцинкованих профілів: напрямних, стійкових та перемичок. Кріплення легких сталевих тонкостінних конструкцій може бути здійснено за допомогою різьбових з'єднань (шурупів, самосвердлувальних або гвинтів, що нарізають), болтів.

Незважаючи на те, що каркасні будівлі на території України почали будуватися не так давно, будинки з ЛСТК, що швидко зводяться, з кожним днем ​​стають все популярнішими. І це не дивно, адже в західних країнах технологія будівництва каркасних будинків з ЛСТК успішно використовується та розвивається вже понад сімдесят років. А головне, що технологія ЛСТК дозволяє швидко звести не лише приватний житловий будинок, але й багатоповерхові будівлі, магазини, кафе, офісні, ангари та будь-які інші будівлі.


Компанія «C-Profile» спеціалізується на виробництві профілів з ЛСТК для компаній, що спеціалізується на проектуванні та зведенні конструкцій. Фахівці нашої компанії зможуть за лічені зробити конструкцію будь-якого типу із профілю ЛСТК. При цьому ми можемо вам гарантувати, що конструкція будівлі буде легкою.

Дім з ЛСТК
КОНСТРУКЦІЇ З ЛСТК: ЩО ЦЕ ТАКЕ І В ЧОМУ ЗАКЛЮЧАЄТЬСЯ ЇХ ОСОБЛИВОСТІ
ЛСТК – легкі сталеві тонкостінні конструкції

Розроблені в Канаді, вироблені в Україні та є каркасними будовами. Головна їх відмінність полягає в тому, що несучі конструкції швидкомонтованих будинків з профілю, виконані не з дерев'яного бруса, а зі сталевого профілю, який не залежить від кліматичних умов та температури навколишнього середовища. Більш того, для забезпечення корозійної стійкості профілів їх спеціально покривають шаром цинку, який значно підвищує термін експлуатації від 10-ти і більше років, а до місця будівництва ми поставляємо їх вже в необхідних розмірах і з виконаними отворами для монтажу. Кожен елемент майбутньої конструкції маркується відповідно до проекту, що дозволяє швидко проводити його монтаж на місці.

Завдяки тому, що ЛСТК профіль дуже легкий, вага будівлі буде невелика, а це означає, що вам не знадобиться глибокий фундамент, цілком достатньо дрібнозаглибленого. Залежно від географічного розташування ділянки та складу ґрунту, глибина залягання фундаментної основи становить від 1 м до 2,5м. Своїм клієнтам ми пропонуємо кілька варіантів фундаменту під будинок, що швидко зводиться. Будівельні компанії рекомендують використовувати плитний або стрічковий фундамент, а також пальово-ростверковий або буронабивний. Який варіант вибрати, у кожному випадку вирішується індивідуально. Більше того, завдяки тому, що вартість залиття фундаменту, як правило, сягає 30% від вартості всього будівництва будинку, ви зможете істотно заощадити.

На особливу увагу заслуговує і висока енергоефективність будинку з ЛСТК. Вона досягається за рахунок ізолюючого утеплювача в стінах та шару вологоізоляції. З внутрішньої сторони утеплювач покривають вагонкою або гіпсокартоном, а із зовнішньої обшивається на вибір та смак замовника будь-яким фасадним матеріалом без обмежень.

ОСОБЛИВОСТІ ПРОЕКТУВАННЯ


Важливо відзначити, що проектування конструкцій з ЛСТК має виконуватись лише висококваліфікованими фахівцями. Це пов'язано з тим, що саме на етапі проектування закладаються основні етапи будови, кількість, товщина та розташування опорних профілів, а також матеріали обшивки стін. Наші проекти з лстк вам точно сподобаються. Також, ми можемо розробити швидкобудуюємі конструкції з ЛСТК під ваші запити і побажання.

Весь металевий профіль отримає відповідне маркування, що дозволить бригаді будівельників швидко звести конструкцію. Завдяки такому підходу ми можемо вам гарантувати максимально точні розрахунки будівлі.

ЛСТК
Відповіді на найчастіші питання 
Висока швидкість каркасного будівництва забезпечується за рахунок того, що всі етапи будівництва виконуються за відпрацьованою технологією та ефективними конструкторськими рішеннями, що забезпечують високу якість. Це дозволяє максимально швидко та точно реалізувати будь-який проект. До того ж, дуже ефективна і зручна система з'єднання деталей за допомогою шурупів дозволяє в дуже стислі терміни, силами невеликої бригади будівельників і без застосування важкої будівельної та вантажопідйомної техніки, виконати практично всю роботу по зведенню об'єкта. Це перша перевага ЛСТК.
1

Виготовлення: від 1-го дня.

2

Асортимент: понад 500 видів, а також на замовлення

3

Довжина: від 100 мм до 15000 мм

4

Доставка: у будь-який регіон

5

Знижки: для сегмента B2B

6

Вся продукція сертифікована


Бажаєте отримати консультацію? 
Или Вы можете перезвонить нам самостоятельно
+38 (067) 254-88-88